Укісна сумішка 5 кг

Укісна сумішка 5 кг

600 грн.
Залишок на складі 20шт.

Укісна сумішка – це спеціально підібрана суміш вітчизняних багаторічних високорослих (верхових) видів трав для забезпечення інтенсивного скошування. Ці види трав спроможні дати високі врожаї впродовж вегетації за різних погодних умов. Дана травосуміш ідеальна для проведення 2-3 укосів на рік для заготівлі сіна, сінажу та силосу, де якість залежить від оптимальної фази збирання. Травосуміш рекомендується також для використання в системі сівозмін, коли поля з травами оновлюються кожен другий або третій рік з метою поліпшення фітосанітарного стану, підвищення родючості ґрунту та отримання високих і якісних врожаїв наступних культур.

При доборі видів і сортів багаторічних трав для укісної травосуміші враховано спрямованість господарського використання трав, стійкість до абіотичних факторів середовища (посухостійкість, стійкість до надлишку вологи, холодостійкість), скоростиглість травостоїв (ранньостиглі, середньостиглі, пізньостиглі), конкурентну здатність видів і сортів в рослинному угрупованні (тіньовитривалість, регенераційна здатність).

 

Ви можете переглянути: рекомендації щодо застосування укісної сумішки, або переглянути перелік та опис трав, які ми використовуємо, та їх сертифікацію.

Схожі товари:

Укісна сумішка 20 кг
2200 грн.
Залишок на складі 10шт.

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


восемь × = 48