Садова сумішка 5 кг

Садова сумішка 5 кг

600 грн.
Залишок на складі 20шт.

Садова сумішка — призначена для залуження міжрядь саду і ягідних насаджень. Це спеціально підібрана суміш вітчизняних багаторічних низових і напівверхових видів трав для ефективного ведення дерново-органічної системи догляду за ґрунтом у міжряддях плодових і ягідних садах, фітомеліоративного використання ґрунтів з деградованою родючістю, застосовування ґрунтозахисної протиерозійної агротехніки, подолання на садових ділянках наслідків ґрунтовтоми, відродження ґрунтового біоценозу та активізації його мікробіологічної діяльності та радикального впливу на підвищення рівня біологічної продуктивності вирощуваних плодових дерев та ягідників.

Трави, що входять до складу даної суміші ідеально підходять також для створення транспортних коридорів у міжряддях, створюють міцне дернове покриття, яке витримує проїзди конструкцій машинно-тракторних агрегатів, що передбачено технологічним регламентом робіт із догляду за садом.

 

Ви можете переглянути: рекомендації щодо застосування садової сумішки, або переглянути перелік та опис трав, які ми використовуємо, та їх сертифікацію.

Схожі товари:

Садова сумішка 1 кг
130 грн.
Залишок на складі 20шт.
Садова сумішка 20 кг
2200 грн.
Залишок на складі 10шт.

Залишити коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


4 + два =