Про нас

Інтернет-крамниця «Елітне насіння» створена на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН з метою швидкого розповсюдження продукції установи.

Ми спеціалізуємося на вирощуванні та реалізації насіння багаторічних трав кормового і декоративного напрямку використання. Наша перевага у тому, що ми пропонуємо насіння власного, вітчизняного виробництва, селекція якого ведеться нашими провідними спеціалістами та науковцями.

Наша мета – забезпечення високоякісним насінням багаторічних трав, що відрізняється особливою витривалістю і стійкістю до кліматичних умов України, як професійних товаровиробників і фермерів, так і споживачів, що займаються присадибним господарством і садівників-аматорів.

У нас Ви придбаєте елітне за якістю насіння трав вітчизняного виробництва. Серед варіантів товарних пропозицій Вам пропонуємо такі моделі травосумішок:

вся_упаковка_710_

  • УКІСНА СУМІШКА – на створення високопродуктивних травостоїв для заготівлі сіна, сінажу, силосу;
  • ПАСОВИЩНА СУМІШКА – на закладку культурних пасовищ для різних видів домашньої худоби;
  • САДОВА СУМІШКА – на залуження міжрядь саду різних типів плодово-ягідних насаджень;
  • ГАЗОННА СУМІШКА – на озеленення та благоустрій громадських територій і присадибних ділянок.

До складу травосумішок входить насіння сучасних сортів багаторічних трав, селекція і насінництво яких ведеться в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН. Конструкції запропонованих сумішок є результатом багаторічних наукових досліджень і не мають аналогів в Україні.

Маркетингові дослідження споживчого попиту, науковий досвід та власне виробництво високоякісного насіння дозволяють нам пропонувати найкращі травосумішки широкого використання за цінами вітчизняного виробника, які не закріплені за курсом іноземних валют.

Індивідуальний підхід до кожного покупця — один із принципів нашої роботи. Для зручності покупців надаються послуги доставки.

 

Ми розширюємо лінію товару!

В залежності від сезону та надхождень ми додаємо нові пропозиції. Слідкуйте за оновленнями на сайті. Незабаром з’являться інші пропозиції!