Про нас

Крамничка «Елітне насіння Вінниччини» створена на базі матеріалів Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН та торгівельної марки SСP з метою поширення нашої продукції та впровадження найкращого українського насіння безпосередньо до користувача.

Селекція культур проводиться Інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН. Насіння не є генетично модифікованим, занесене до Державного реєстру сортів рослин України.

Насіння підготовлене на сучасному насіннєобробному заводі SCP: Селекційного центру Поділля, за технологією фірми «Petkus».

Ми спеціалізуємося на вирощуванні та реалізації насіння багаторічних трав кормового і декоративного напрямку використання. Наша перевага у тому, що ми пропонуємо насіння власного, вітчизняного виробництва, селекція якого ведеться нашими провідними спеціалістами та науковцями.

Наша мета – забезпечення високоякісним насінням багаторічних трав, що відрізняється особливою витривалістю і стійкістю до кліматичних умов України, як професійних товаровиробників і фермерів, так і споживачів, що займаються присадибним господарством і садівників-аматорів.

У нас Ви придбаєте елітне за якістю насіння трав вітчизняного виробництва. Серед варіантів товарних пропозицій Вам пропонуємо такі моделі травосумішок:

– УКІСНА СУМІШКА – на створення високопродуктивних травостоїв для заготівлі сіна, сінажу, силосу;

– ПАСОВИЩНА СУМІШКА – на закладку культурних пасовищ для різних видів домашньої худоби;

– САДОВА СУМІШКА – на залуження міжрядь саду різних типів плодово-ягідних насаджень;

– ГАЗОННА СУМІШКА – на озеленення та благоустрій громадських територій і присадибних ділянок.

До складу травосумішок входить насіння сучасних сортів багаторічних трав, селекція і насінництво яких ведеться в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН. Конструкції запропонованих сумішок є результатом багаторічних наукових досліджень і не мають аналогів в Україні.

Маркетингові дослідження споживчого попиту, науковий досвід та власне виробництво високоякісного насіння дозволяють нам пропонувати найкращі травосумішки широкого використання за цінами вітчизняного виробника.

Індивідуальний підхід до кожного покупця — один із принципів нашої роботи. Для зручності покупців надаються послуги доставки.